• facebook
  • google plus
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
Sayfa 18 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 8161718
Toplam 175 adet sonuctan sayfa basi 171 ile 175 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    murkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    4

ondan da parçalar hazırladım..mummum69 beyin hazırladığı repertuara benzer, o klasör içinde olmayan veya olup da farklı notasyona sahip parçaları kapsayan bir klasörü yakında ek olarak yükleyeceğim...sizin istediğiniz özel parçalar varsa belirtin yüklemeden onları da hazırlayıp eklerim...

mow1122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı murkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ondan da parçalar hazırladım..mummum69 beyin hazırladığı repertuara benzer, o klasör içinde olmayan veya olup da farklı notasyona sahip parçaları kapsayan bir klasörü yakında ek olarak yükleyeceğim...sizin istediğiniz özel parçalar varsa belirtin yüklemeden onları da hazırlayıp eklerim...
    allah razı olsun hocam. madem sordunuz belirteyim birkaç tane

hatasız kul olmaz, mevsim bahar olunca, en nihayet bir insansın, ayşen, iki elin kanda olsa da gel, sevecekmiş gibisin, vazgeç gönlüm, iç benim için, nereden bileceksiniz, bir teselli ver.
    ama bunların hepsinin notası yok tabi internette. gerçi bilmiyorum siz kulaktan mı çıkarıyorsunuz yoksa notadan okuyup mu yazıyorsunuz

murkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    4

notadan okuyorum..belirttiğiniz parçaların bazıları var elimde...diğerlerini de bulabilirsem hazırlayacağım..selamlar..

shootingwar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mummum69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Virtual bağlama programina aktardigim, ve öğrenmeye çalıştığım, parcalardan bir kısmını aşagıya toplu olarak ekledim. Amacım bu programı kullanan arkadaşlar, bu eserleri tekrardan yazmak yerine, hazır yazılmış olarak kullansınlar, zaman kaybetmesinler. Doğal olarak, eserlerin farklı yorumları kullanlıabilinir, enazından farklı gordükleri yerleri değiştirmek suretiyle zaman kazanabilirler.

Eger sizin elinizde, bu programla yazılmış eserler varsa , ve buraya ekleyebilirseniz, iyi olur.

.................

kısa sapa göremi acaba ?

mummum69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onaltılık Üye
    Nereden
    Adana
    Tecrübe Puanı
    7

Alıntı shootingwar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kısa sapa göremi acaba ?
    Çoğu kısa sapa göre, ancak içinde uzunsap bağlamaya göre, programa yazılmış eserler de var.

Sayfa 18 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci ... 8161718

Bu Konu için Etiketler