Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa başı 11 ile 17 arası kadar sonuc gösteriliyor
    BozLak84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Moderator
    Tecrübe Puanı
    9

ne güzel allah yolunu açýk etsin abi.. bende senin tam tersi, notayý öðrendim baðlamayý çalamýyorum henüz
    AYDOST!!
    BÝNBÝR HAYALINAN GELDÝM ANAMDAN,DOÐDUM ANAMDAN..
    ÞU FANÝ DÜNYAYA GELDÝM GÝDÝYOM!..
    MURADIM ALAMADIM DÜNYADAN,
    DERDÝN ÇESMESÝNDEN DOLDUM GÝDÝYOM!..
    NEÞET ERTAÞ..

ayata70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Altmýþdörtlük Üye
    Nereden
    antalya
    Tecrübe Puanı
    8

nasýl yani notayý biliyorsun baðlamayýmý çalamýyorsun sen notayý öðret bende sana baðlamayý ne istersen çilekeþ hatasýz . misket .ismetten bir güzele vuruldum anlaþalým bu konuda paþam

Title
    Sekizlik Üye
    Nereden
    Almanya
    Tecrübe Puanı
    9

abicim yazisina göre cok güzel calman lazim senden bende bir bozlak bekliyorum video eklersen bakariz :) saygilar

ayata70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Altmýþdörtlük Üye
    Nereden
    antalya
    Tecrübe Puanı
    8

ekleyeceðim arkadaþým sayýn adminiz ve site yöneticilerimizde izin verirse sizler için güzel bir çalýþma kendinizi test etme kayýtlarý göndereceðim ama önce ölmeden notayý önüme koyup çaldýðýmý göreyim güzel þeyler paylaþmayý düþünüyorum allah izin verirse

Title
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

ben sorunu anladim hocam , ben de 20 yillik baglamaciyim notayi cok sonra ögrendim ,
    ( o zamanlar sazcilar nihavent üvertürü calar artistlik yapardi ama alayi kafasina göre calardi , nihaventi konservatuardan bir arkadasima notaya aldirmistim o vesileyle basladim nota islerine )
    ölcü cizgileri cok kompleks olmayan eserlerde genellikle dedigin gibi nefes payidir , yani pozisyonun bittigi notayla ölcünün son notasi aynidir fakat bulundugun pozisyonda hala calinacak nota varsa o nota 2. ölcüde yazilmasina ragmen birinci ölcüde yaziliymis gibi calinir , carpmalar bazi trt notasyonlarinda belirtilmis fakat carpmalarin nerede yapilacagi konusu hem biraz yorum meselesi hem de calinan yöreye hakim olmakla alakali , cikici gamlarda carpmalar ya da tezene vurmadan legato calimlar , calimi kolaylastirdigindan genellikle nerede uygulanacagi net olarak bilinir, inislerde carpmalarin nerede ve hangi notadan yapilacagi biraz problem. notalari bire bir uygulamak istiyorsan kolay da kendi yorumunu katmak istiyorsan isin icine,kagit kalemle göstermek daha net olur , o yüzden kafana takilan bir eseri burada paylas beraber cözümleyelim.
    saygilar.

mow1122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    4

hocam sizden bir nihavent üvertür videosu bekliyoruz o halde :)

Title
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

hala nokia kullanan biri olarak video cekecek teknik ekipmanim yok malesef ayrica binlerce video var zaten gösterise gerek yok diye düsünüyorum :)

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Bu Konu için TurkCoderler