Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 75 adet sonuctan sayfa başı 71 ile 75 arası kadar sonuc gösteriliyor
    ertankc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Onaltýlýk Üye
    Nereden
    Bursa
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı saz1999 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeþim ayyildiz müzik derim adama adam gibi davraniyorlar bazi saz evleri gibi al git yaomiyorlar veya irfan akyol derim güzel sazlari var sönmez müzik ve seda müziðe ugamamani tavsiye ederim zararli cikarsin bir sýkýntýsý olduðunda yüzüne bile bakmazlar adam yerine koymazlar
    Seda müzik ile hiç bir iliþiðim yokta geçtiðimiz yaz oradan 46 tekne bir divan aldým. Bir gün sahne esnasýnda baðlamadan tuhaf sesler gelmeye baþladý, Ali abi ile görüþtüm telefonda uzun uzun yapmam gerekenleri anlattý sýkýntý üst eþikteymiþ sorunu çözdük. Ýlerleyen zamanlarda ayný sorun yine baþ gösterdi. Ta Bursa'dan kalktým Ankara'ya geldim, sazýn perdelerini ve tellerini deðiþtirdi, üst eþiði alt eþiði ayarladý, söylemesi ayýptýr yemeðime kadar söyledi ve beþ kuruþ para almadan yolladý. Bi yanlýþýnýz olmalý....

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ertankc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seda müzik ile hiç bir iliþiðim yokta geçtiðimiz yaz oradan 46 tekne bir divan aldým. Bir gün sahne esnasýnda baðlamadan tuhaf sesler gelmeye baþladý, Ali abi ile görüþtüm telefonda uzun uzun yapmam gerekenleri anlattý sýkýntý üst eþikteymiþ sorunu çözdük. Ýlerleyen zamanlarda ayný sorun yine baþ gösterdi. Ta Bursa'dan kalktým Ankara'ya geldim, sazýn perdelerini ve tellerini deðiþtirdi, üst eþiði alt eþiði ayarladý, söylemesi ayýptýr yemeðime kadar söyledi ve beþ kuruþ para almadan yolladý. Bi yanlýþýnýz olmalý....
    Bence de Seda Müzik için haksýzlýk yapýyorsunuz...Hem güzel saz yapýyorlar hemde sonrasý için çok yardýmcý oluyorlar...Ýs... ve Ali kardeþler ikiside cana yakýn insanlar...Sazlarýda gayet güzel biz 3 arkdaþa aldýk oyma dut bir taneside kesatne gayet iyi..

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Uzak durulasý GÜNGÖR SAZ EVÝ !!!

Dostlar. Baðlamayý kimden aldýðýnýz çok önemli, Baðlamayý yapan kiþinin bu etkinliðe nasýl baktýðýný anlamakta öyle. Usta baðlamayý yüreði ile mi yapýyor? Yoksa cebine girecek paranýn hayali ile mi ? Ben bundan 2 sene önce bütün derdi cebine girecek para olan bir adama saz yaptýrdým. baðlamanýn parasýný gittim 1900 TL peþin verdim. Ýlk Gittiðimde dilinden düþürmediði bizim için para deðil insan önemli. dürüstlük,doðruluk önemli sözlerinin yalan olduðunu baðlama elime geçtikten sonra öðrendim. Arkadaþlar az bir para deðil 1.900 TL tabi ki daha pahalý baðlamalar vardýr ama insan o kadar para verince karþýlýðýný almayý da bekliyor haliyle. 2 yýl da garanti verdi. Sazdan memnun kalmadýðýmý söyledim geri almasýný istedim,geri almak derken dostlar parasýný istemedim sadece geri al koy tezgahýna satýn alan olursa bana haber ver baþka bir baðlama yaptýrayým dedim. Kurduðu cümle çok terbiyesizce idi ''elimde senin baðlamanla ayný fiyata daha kaliteli sazlar var senin sazýný alýp satarsam onlar ne olacak.'' Bir usta saz yaptýðý müþterisine senin baðlamanla ayný fiyata daha iyi baðlamalarým var diyorsa diye bileceðim tek þey. Ondan uzak durun.

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı arif5812 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul baðcýlarda güngör saz evi arkadaþým mütiþ saz yapýolar 35 senelik bi deneyimm sitelerini verim istesen
    Alıntı arif5812 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Piyasadaki namýný bilmeden Saz evi önermemen lazým. Ben bizzat kendim barýþ a baðlama yaptýrdým. Parayý alana kadar tatlý dilli parayý aldýktan sonra lal oluyor dilleri. 2 yýl garanti veriyor ama sözde. diyorum ki baðlamanda ton problemi var diyorki baðlamada ton bir problemmidir. Böyle ustalar insaný entrumandan soðutuyor. Yaptýðý baðlamalarýn size güzel gelmesinin nedeni kötü malzemeye çift ses kafesi dayýyor. sazýn sesi hoþ geliyor. ama iyi bir kulak seslerin nasýl daðýldýðýný hemen fark edebiliyor. Yani müthiþ baðlama yapýyor dediðin kiþi müthiþ baðlama yapýyor ama zanaat olarak deðil dil olarak diliyle adamý baðlýyor sonra 5 para etmez sazlarý 1800 TL ye insanlara satýyor...
    Konu Olbak tarafından (30.Ocak.2017 Saat 11:21 ) değiştirilmiştir.

Title
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    4

haklýsýnýz...
    Konu murkay tarafından (12.ubat.2017 Saat 22:22 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678