Toplam 3 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 3 arası kadar sonuc gösteriliyor

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Mus2 Türk makam müziði ve mikrotonal müzik için nota yazýmý

Ben Bu Programýn Lisanslý Kullanýcýsýyým.

Sadece 50 TL ile Yüzlerce dolar ödenen bir çok nota yazým programýndan daha iyi.

Türk makam müziði ve mikrotonal müzik için nota yazýmý

Mus2, Türk makam müziði ve mikrotonal müzik eserlerinin notaya alýmý için tasarlanmýþ olan, sade ve kolay anlaþýlýr bir müzik yazýlýmý. Diðer nota yazým programlarýnda yapýlmasý ancak uzun uðraþlar sonucunda mümkün olan iþleri, Mus2 ile yapmak çok kolay.

Çalgý Örnekli Seslendirme

Notaya aldýðýnýz müziði, akustik ve elektronik çalgý sesleriyle, doðru perdeleri duyarak dinleyebilirsiniz. Mus2 icra sýrasýnda sayfa üzerindeki artikülasyon, süsleme, nüans vb. simgeleri de dikkate alýyor.

Doðru entonasyonla seslendirmede, MIDI temelli çözümlerde rastlanan polifoni (ayný anda çalýnabilecek nota sayýsý) sýnýrlamalarý Mus2'de bulunmuyor. Diðer müzik yazýlýmlarýnýn ses iþleme özelliklerine ihtiyaç duyduðunuzda da, notanýzý MIDI, Wave ve AIFF formatlarýnda dýþarý aktarabilirsiniz.

Kolay Kullaným

Mus2'de nota yazým araçlarý, ekranýn sol kenarýndaki araç þeridinde, her zaman elinizin altýnda. Araç þeridi, sadece kullandýðýnýz araç için gerekli olan seçenekleri göstererek karmaþayý önlüyor. Notasyon simgeleri sayfaya eklendiðinde de, yerleþim otomatik olarak belirleniyor.

Mus2'yi ayný özellikler ve arayüzle, hem Windows hem de Mac OS X iþletim sistemleriyle kullanabilirsiniz.

Program hakkýnda detayl bilgi

umarým bu link yasaklanmaz

Programý incele

Demo Ýndir

Demo indir/

saruman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

para vermeye gerek yok isteyene lisans verebilirim.böyle programlarý çok seviyorum parasýz çalýþtýramazlar programý sanýyo üreticileri ama benden kaçmaz syberleri çok zayýf.ücretli programlarý ücretsiz ve full yapmayý çok seviyorum insan yaparken kendini bilim adamý gibi hissediyor

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart mus2

Alıntı saruman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    para vermeye gerek yok isteyene lisans verebilirim.böyle programlarý çok seviyorum parasýz çalýþtýramazlar programý sanýyo üreticileri ama benden kaçmaz syberleri çok zayýf.ücretli programlarý ücretsiz ve full yapmayý çok seviyorum insan yaparken kendini bilim adamý gibi hissediyor
    bana lisans konusunda yardımcı olabilirsen çok sevinirim.