• facebook
  • google plus
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
Sayfa 3 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    matematikci45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Re: GOLD ÜYELIK BASLAMISTIR !!!

Hocam Türkiye'de yaşayanlar kaç TL yatıracak onu tam anlayamadım yıllık toplam 10 Euro galiba bu da eşittir 20 TL midir? Bankamatikten yatırsam Akbank'a masrafsız oluyor, bankamatik makbuz da veriyor ama haberdar etmek için mail mi atalım? Teşekkürler..

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erdal Ibili

Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı matematikci45 Nickli Üyeden Alıntı
    Hocam Türkiye'de yaşayanlar kaç TL yatıracak onu tam anlayamadım yıllık toplam 10 Euro galiba bu da eşittir 20 TL midir? Bankamatikten yatırsam Akbank'a masrafsız oluyor, bankamatik makbuz da veriyor ama haberdar etmek için mail mi atalım? Teşekkürler..
    Merhaba döviz fiyatlarinda ciddi degisme olmadigi sürece 20 tl ödüye bilirsiniz.ödemeden sonra sitedeki kayitli mail adresinizden bana ücreti ödediginizi maille bildirin..bende sürekli AK bank hesabimi inceler ücretin bana ulastigini kontrol ederim.Ücret ulastiginda üyeliginiz GOLD üyelige alinip size maille bildirilecektir
    Dikkat

Resmi Hesaplarımız Lütfen Abone ve takip edin
    Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

yunus01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

gold üye olmak istiorum bu hafta bir bakarim yapim... bence yillik 10 euro hicbisey degiil ne notalar buluyoruz bu sitede bide hocamiz bize cok yardim edior sorumuz oldu zmn.

Rahmi_DK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

Site'ye biraz da olsa katkı sağlar umarım.. :)

sedef20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

merhaba bütün sazkursu dostlarına,2005 den bu güne ben bu sitenin üyesiyim....çok severek takip ediyorum ve faydalanıyorum...kurulduğu günden bu zamana kadar büyük özveri emek verip bu güne getiren ERDAL BEYE...tesekkür ediyorum....siz devam edin biz hep yanınızda olacağız.. bizim desteğimiz sizinkiyle kıyaslanamaz asla..başarılarınızın devamını diliyorum...

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erdal Ibili

Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

dostlar sedef20 arkadasimiz gold üyelik ücretini ATM ile öderken 14 euro havale masrafi kesmisler bizim sizden talep ettigimizden fazlasini bankalar aliyor bunu önlemek icin Ücreti ödemeden önce arastirin yanilmiyorsam BANKOMATIK ten ödediginizde masrafi olmuyor..
    internetbankacilik tan Ak banktan Ak Banka havale masrafi 1 TL mümkün oldugunca Iinternetten ödeyiniz..internet bankacilik yoksa bir yakininizdan bunu rica edin...vede ödemede kesinlikle isminizi belirtin
    Dikkat

Resmi Hesaplarımız Lütfen Abone ve takip edin
    Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

Slm arkadaşlar,ben bu konuyu araştırdım,özellikle türkiyedeki arkadaşlar için söylüyorum..10EURO için 14 EURO havale parası istiyorlar,sahsen ben onlara o parayı vermemek için...AKBANK ATM DEN TL olarak 40 TL yatırmaya razı oldum...masrafı sadece 5 TL VE çok basit yatırılıyor kimlik numaranız isteniyor...karşı tarafın şube kodu ve hesap nosu giriliyor...para yatırılıyor..işlem yaparken kod ve hesp numarası başındaki SIFIRI girmiyorsunuz...tesekkürler bu siteyi daha iyi bir yere götürmeye sürdürmeye deger bence...siz değerli site üyelerinde bana katılacağınıza inanıyorum.....saygılar sevgiler..

Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

Erdal bey yine iş size düştü...bu açtığınız hesabı.. EFT..işlemi yapılabilecek konuma getirirseniz bankayı arayıp...vede diğer bankalardan da ödeme (transfer)kabul edip etmediklerini öğrenebilirmisiniz...öyle olursa arkadaşlar çok rahatlıkla masraf 1TL veya 3TL olarak internetten işlem yapabilirler...

Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

slm..her hangi bir bankada mevduat hesbınız yoksa yada internete açık halde degilse bile...yine var uygun bir yolu...herkesin elinde bir kredi kartı muakak vardır...bakanın içinde interaktiv sistemden girip kredi kartı hesabından mevduat hesabına istediginiz miktarı aktarıyorsunuz...ve aktarılan miktardan istediginiz hesaba havale yapabiliyorsunuz...ilgilenlere duyrulur..

Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

arkadaşlar bu kadarmı duyarlıyız...nerde gold üyeler yoksa bu siteye 20 tlyi çok mu görüyoruz...ama gidip aylık 4 saate 100TL verip ders almamıza rağmen doğru düzgün bir şey öğrenmeden geri dönüyoruz...yada dersin dışında bir sorunun cavabını alabiliyormuyuz acaba..tabi bu her hoca için geçerli degil yanlış anlaşılmasın...ERDAL BEY sitede kırıcı olduysam kusura bakmayın...

Sayfa 3 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler