Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gold Üyelik baslamistir !!!

Erdal Ibili

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Gold Üyelik baslamistir !!!

Sevgili Sazkursu üyeleri
    Uzun zamandır süren birlikteliğimizi daha da güzel kılabilmek adına yeniliklerimiz devam ediyor. Sizinde bildiğiniz gibi tecrübeli kadromuzla soru ve sorunlarınıza yanıt vermebilmek ve çözüm bulabilmek için elimizden geleni yapıyoruz.
    Sitemizi yakından takip eden üyelerimizin artık bir takım imtiyazları olsun diye GOLD ÜYELİK denen bir sistem başlatıyoruz. Gold üyelerimiz; istek ve taleplerin daha kısa sürelerde yanıtlanması, sınırlandırılmış bölümlere giriş hakkı, profosyonel hocalar tarafindan adim adim baglama egitim dersleri ve bu derslerle ilgili gerekli bilgilerin video ve makale olarak sunulması, nota bilgisi olmayanlar icinse seviyelere göre basitlendirilmis notaların ( Do re mi seklinde ) paylasimı gibi konulardan faydalanabilecekler.

Gold üyelik nedir ?
    Gold üyelik Sitemizin sinirlandirilmis bölümlerine ve yeni paylasimlara sinirsiz giriş hakkı ile tüm bilgi ve donanımlardan sorunsuz faydalanabilmektir…
    Sinirlandirilmis bölümler nelerdir?
    Site Messenger,Kisisel Ziyaretci defteri,Kisisel resim Galerisi , 2048 Mb,Chat,Gold User Forum Kategorileri ile sizlere fayda sağlayacak keyifli dakikalar geçirebileceğiniz özel bölümlerimizdir

Sık Sorulan Sorular:
    Üyelik Süresi:1 Yıl
    Üyelik süremiz bır yıl olup, üyelik ücreti peşin ödeme şeklide olucaktır.

Üyelik ücreti: yıllık 10,70,- Euro = 30 TL ( 30.10.2013 Tarihinden itibaren )

Üyeligimi erken iptal edebilir miyim?
    Ödeme yapildiktan sonra ve Normal üyelikten Gold üyelige geçtiğinizden itibaren üyeliginiz iptal edilmeyecek, alınan ücretin de geri iadesi olmayacaktır…Aksi takdirde ısrarla normal üyelik istenildiğinde ücret iadesi olmadan geçiş yapılabilecektir
    Ödeme şekilleri hakkında bilgi.:
    Banka Havalesi ve PayPal aracılığı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
    Türkiye AKBANK’daki hesabımıza abonelik ücretini havale yapabileceksiniz. İnternet Bankacılığında açık bir hesabınız varsa - şahsınıza veya çevrenizde yakınlarınıza ait - havale işleminizi internet üzerinden çok cuzi bir masrafla gerçekleştirebileceksiniz…. PayPal aracılığı ile de kredi kartınızdan abonelik ücretinizi yatırabilirsiniz. Aşağıda belirtilen hesap numaraları bilginize sunulmuştur.

Paypal ile ödemek icin http://sazkursu.com/forum/usercp.php Profilinize gecip Soldaki menüde " Ücretli Abonelik" ( http://sazkursu.com/forum/payments.php )secenegine tiklayin daha sonraki sayfada " Fiyati secin " ve " siparis et" secerek ödeme islemini gerceklestire bilirsiniz veya admin@sazkursu.com adresine 10,70 Euro ödeme yapa bilirsiniz.

Türkiye
    AK BANK HESAP NO
    Erdal ibili
    TL : 0179230-8 ŞUBE KODU: 0147 Erzincan IBAN: TR32 0004 6001 4788 8000 1792 30
    EURO : 0179231-6 ŞUBE KODU: 0147 Erzincan

Bank Austria Kontor Nr: 51298253701 Bankleitzahl : 12000

IBAN: AT08 1200 0512 9825 3701 BIC: BKAUATWW

gol üyelik sudur.
    en güncel nota yazimlari ve o üyeye özel video dersler ve direk destek demektir.
    bu üyeleri bir grup altinda... ve bir kategoride özel ilgileniyoruz...onlarla ilgilenirken demek degildirki diger üyelerle ilgilenmiyoruz...gold üyelik uygulamasini yaklasik eylül 2009 da baslattik..o zamandan bu zamana zamanimizin ve destegimizin cogunu NORMAL üyelere ayirarak HATTA gold üyeleri ihmal ettik...
    o insanlar kalkip bir gün demediler biz yilda 20tl ( 10 Euro ) siteye bagislarken bizimle vaad ettiginiz gibi ilgilenmiyorsunuz..gol üyelik kurallarindada belirttigimiz gibi normal herkese acik olan forumlardanda onlara destek olacagiz ordanda faydalana bilirler...
    gold üyelikten gelen gelirin sanmayin benim kisisel cebime giriyor hayir asla...benim siteden bir gelir beklentim yok kendi dershanem var allaha sükür iyi kazaniyorum...talep ettigimiz rakama bakarsaniz zaten komik bir rakam..dershanedeki ögrencilerime dedigim gibi burda sizede diyorum...ücret rakam isin ciddiyetidir...biz 6 yildir gecesiyle gündüzüyle 44 bin kisiye usanmadan yardim ettik..aslada karsilik beklemedik...lakin gerek forum gerek burda bazen kendini bilmezlerin edepsiz yorumlarina maruz kaliyoruz...bu kisiler bizi yildirma politikasi yapiyorlar ama onlarin oyunlarina gelmiyecem gelmiyecegizde,,,DOSTLAR ARKADASLAR BU SITE SIZIN BENIM DEGIL....ordaki paylasimlarin hepsi size hitap ediyor...benlik hic bir sey yok...avusturya icin sazkursu.at sitemi kac yildir bitiremedim neden ? sazkursu.com daki üyelerime destek yardim ede ede zaman bulamiyorum...su bir haftadir sabahlara kadar uyumuyor bu siteyi nasil yapsamda sizlere hita etsin kendinizi rahat hissedesiniz diye plan proje yapiyorum...ben webmaster yada kod yazan biri degilim herseyden önce bir egitmenim...yaptigim isi abartmak istemiyorum...ama bir baska DERSHANE veya Bir EGITMEN kalksin benim 6 yildir yaptigimi yapsin???? HAYIR YAPMAZLAR PAYLASMAZLAR BENDE OLSUN ONDA OLMASIN DERLER...ben bunu yapmadim..ben kendi dershanemde kullandigim veya ögrencilerim icin yazdigim her notayi ilk sizlerle paylastim daha sonra ögrencilerime ögrettim...SIZLER ÖGRENCILERIMDEN COK SANSLISINIZ...onlar haftada bir gün beni görüp soru sorma sansi olurken ben sizler icin 24 saat ulasila bilecek durumdayim....
    BENIM TEK GAYEM HEDEFIM ASLA ASLA BU SITEDEN GELIR YAPMAK KAZANMAK DEGIL...Sadece egitimden bilgiden ilimden mahrum uzak insanlara bu bilgileri ulastirmak...14 yil önce ögrenciyken ben cok muhtactim bu bilgilere bu ben yasadim sizler yasamayin diye bu siteyi sizlere sunuyorum...benim binlerce insanla ugrasacak zamanim lüksümde yok...siteyi kendi dershanem ögrencilerime erisim haline getirir sizleri mahrum biraka bilirim...ama HAYIR...bu deryadan herkes faydalansin diye burdayim...birakin siteyi..size yakin olmak icin kalktim iki adet facebook profili actimki sizlere daha cok yakin oliyim...burda özel mesajlara yorumlara yorumda yaziyor yine yardimci oluyorum....
    diyeceklerim budur halen diyorsaniz GOLD Üyelik yanlis bir uygulama ise...NALET ederim o bir kac kurusa herkese acarim o kategoriyi...

NOT: sizler icin daha cok güzel yenilikler pesindeyim...
    Pek yakinda Aninda sesli videolu grafikli CANLI DERSLER OLACAK suan programi satin alma ve siteye uyarlama pesindeyim...bu isleri yapmam icin yüklü giderlerim oluyor vede inanin bunlari kendi cebimden veriyorum YINE sizler icin !!!!
    TAKDIR SIZINDIR....
    Dikkat

Resmi Hesaplarımız Lütfen Abone ve takip edin
    Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

VIP Üye ilterdurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Istanbul
    Tecrübe Puanı
    49

Standart Re: GOLD ÜYELIK BASLAMISTIR !!!

Büyük çoğunluğumuzun bu gemide yer alacağına inanıyorum...Neden mi?

Üyelik için istenen yıllık ücret : 10*2=20 TL
    Gün başına düşen ücret : 20/360 =0.055555555 TL

Diğer taraftan 1 paket sigara ortalama : 4 TL
    1 tane sigara için ödenen ücret : 0.2 TL
    Yıllık : 4*360 =1440 TL

KIYAS:

1440/20 = 72 yani ödeyeceğimiz ücret sigaraya ödediğimiz ücretin 72 de 1'i.
    0.2 /0.055555555 = 3.6 yani yaklaşık 1 adet sigaraya ödediğimiz paranın 1/4 ünü , diğer bir deyişle 4 nefes sigara dumanına eş bir ücret.Maddi kısmı bu.Müzik yaşama bağlarken sigara uzaklaştırır.

Ben sigara kullanmıyorum diyenler bir bardak çay, 1 kutu kola... ilede kıyaslasalar sonuç pek farklı çıkmayacaktır.Hele kurs ücretleriyle kıyaslarsanız deryada damla kalır.

SİTEMİZİ AYAKTA TUTMA ADINA HAYDİ SEVGİLİ ARKADAŞLAR...ERDAL HOCAMI'ZI YALNIZ BIRAKMAYALIM...

Moderator xelodo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    sivas
    Tecrübe Puanı
    51

mükemmel bir çalışma sisteminde ortak olmak için bu rakamın gercekten ilter beyin vermiş olduğu örnekler dahilinde gerekli açıklama yapılmış......erdal bey.....yine harikasınız ve farklılık olması bunu üyeler arasında bilgi faydalanmasından farklılık kılınması inanın bu uzun yolda yol alan arkadaslar için ayrı bir azim getirecektir..ki kercekten ciddiye alan almayan değeri biçilmeyecek olan bağlama ögrenme isteklerine gerekli ilgi ve fedakarlık ortaya cıkacaktır...emeksiz yemek olmuyacağını herkesin bilmesi...bir cok sey anlamsız şeyler için daha büyük meblağlarda harcamalar yapıldığını bu bilgi selinede bir damla bile olmayak rakam olduğu belirtmek isterim....yolumuz açık yeniliklermiz hep birlikte olsun başarılar dilemeye gerek yok ama erdal bey başarılar...üstad....harikasınız....
    kağıt dinlerken yazarı; ne yanlış anlar, ne de önyargılı yaklaşır. yazarlığın en iyi tarafı budur...

Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

Hadi bakalım, herkese hayırlı olsun...

Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

hadi hayirlisi... :)

Onaltılık Üye venceremos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    48

beklenen büyük olay :) hayırlı uğurlu olsun hepimize...

Erdal Ibili

Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

ilginiz icin Tesekkürler Arkadaslar...sizlerde biliyorsunuzki 2005 yilindan beri gecesi gündüzüyle burda bu sitede sizlere kendimi adadim ama artik inanin bende yoruldum yoruluyorum...bu ücretle kesemi kabartmak degil amacim, amacim bu sitenin uzun yillar ayakta kala bilmesi icin simdiden site icin gereken tüm masraflari vede alt yapilari hazirlayip ödemek...bugün sizde fark etmissinizdir forumda yine yenili var vede daha bitmedi..ana sayfada FACABOOK tarzindan üyelerle aninda yazisa bileceginiz esnek bir sohbet alani hazirlaniliyor..vede bir cok yeni alanlar ekleniliyor bu türk yenilikler baskalarina ücret karsiliginda yaptiriliyor.
    birde bazi üyeleri artik bazi üyelerden ayirmak gerektigini düsündüm...ben bizzat kendim artik sadece GOLD üyelerin sorularina ve sikintilarina yanit vermeyi düsünüyorum ve bu vesileyle bugünden itibaren NORMAL üyelere SUPPORT ( Destek ) bitmistir.
    Normal üyeler kendi aralarinda kendi sorularini sorunlarini gidere bilirler ama ne kadar saglikli bilgiler paylasirlar bilemem...FULL Destek istiyenler GOLD üyelige gecmek Zorunda kalacaklar...
    GOLD üyelikteki bazi Özellikler Yeni Dersler gerek video gerek Grafik olarak sizlerin seviyenize göre itina ile hazirlanilacak tüm sorunlariniza kesinlikle cözüm arayisinda bulunacagiz..Nota istekler ciddiye alinarak zaman buldukca istenilen notalari yazacagiz ( Mecburi degil ) oldugunca Günlük yeni yeni Eserlerin Notalarini yazip Gerek Doremi Gerek Normal Tezene Parmak Tel numaralariyla paylasima sunacagiz...Yani biz kendimizce elimizden gelen destegi sizlere sunacagiz Gerisi size kalmis yok size 10 euro cok diyorsaniz yinede emekleri size helal olsun...sevgilerle
    Dikkat

Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    48

hocam paypal'dan ödedim... ne zaman geciyorum gold üyelige?

Erdal Ibili

Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı hakanthedon Nickli Üyeden Alıntı
    hocam paypal'dan ödedim... ne zaman geciyorum gold üyelige?
    ilk GOLD üye olarak seni tebrik ediyorum Hakanim GOLD üyelige gecisin basariyla tamamlanmistir...umarim yeni paylasimlar sana faydali olacaktir.
    Dikkat

Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

Moderator papatya_2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    48

Hocam sitemizin ayakta kalması ve sınırsız verdiğiniz emeğinizin karşılığı olarak güzel bir çalışma.En kısa zamanda GOLD üyelerinizin arasında paylaşıma devam etmek üzere diyorum. başarılar...

Sayfa 1 Toplam 19 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Bu Konu için Etiketler