• facebook
  • google plus
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    smokeramazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VIP Üye
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 15 TEMMUZ MARŞI (DARBE MARŞI) Kısa sap solfej

15 TEMMUZ MARŞI
    Giriş müziği
    DOO DO DO Sİ LAA SOL LA Sİ.DO DO Sİ LA REEE
    REE RE RE RE.REE RE RE RE DOO RE Mİ FA Mİİİ
    DOO DO DO Sİ LAA SOL LA Sİ.DO DO Sİ LA REEE
    REE RE RE RE.REE RE RE RE.DO LA Sİ SOL LA
    Söze giriş:

LAA LA LA LA.LAA LA LA LA SOL SOL LAA Sİ LAAA (15 temmuz gecesi hava sıcaktı )
    REE RE RE RE.REE RE RE RE DOO REMİREDODOO (Bir ihanet kalkışması ülkeyi yaktı)

FAA FA FA FA.FAA FA FA FA LA SOL FA Mİ RE DOOO(Demokrasi darbe yemiş,şaşkındı millet)
    Sİİ Sİ Sİ Sİ.Sİİ Sİ Sİ RE. DO LA Sİ SOL LA(Ya özgürlük bundan sonra yahut ta zillet)

DOO DO DO Sİ LAA SOL LA Sİ.DO DO Sİ LA REEE (Başkomutan emir verdi inin meydana)
    REE RE RE RE.REE RE RE RE DOO RE Mİ FA Mİİİ (Sahip çıkın albayrağa aziz vatana)

https://www.youtube.com/watch?v=1JSY9flu7pE
    Erkek dişi sorulmaz, muhabbetin dilinde,
    Hak’kın yarattığı her şey yerli yerinde.
    Bizim nazarımızda, kadın erkek farkı yok,
    Noksanlıkla eksiklik, senin görüşlerinde.
    Hacı Bektaşi Veli

Dilidin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onaltılık Üye
    Tecrübe Puanı
    5

Ramazan hoca sana saygim sonsuz gormedigim tanimadigim Halde ne kadar sevdigimi bilemesiniz. Normalinde siz siradan bir eserin notalarini paylasirsaniz bir Gunde tsk ve begeni rekorlari kiriyor bu site de ve ayni zamanda site de en cok begeni Alan kisisiniz bildigim kadariyla AMA bu eseri begeni tsk. Millet gunlerdir Korkudan. Yorum bille yapmiyor milletin gorusune. Devamli saygi duymak lazim Ben kendimce darbenin herturlusune karsiyim insanlarin olmesine karsiyim Kim Darbe yaparsa yapsin karsiyim turkiyede bir darbe olduguna inanmiyorum seyirci gozuyle oyle Gordum AMA bu eserin solfejinden sonra daha da anladimki millet de inanmamis Muzik evrenseldir herturlu muzik severim saygilarimla abey seni seviyoruz

Bu Konu için Etiketler