Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: NOTA YAZIMLARI

Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart NOTA YAZIM YANLIŞI VE SAÇMALIĞI

Hocam, siteyi ve forumu açanlar, buraya yazdıkları ile katkıda bulunanlar, bu işlerle uğraşanlar için bir kolaylık yapma istemiş olabilirler. Ancak nota böyle yazılmaz. "Dolar diez, siler bemol" falan filan bu iş olmaz. Bilmiyorsanız ya yazmayın ya da bir bilenden yardım alın. Böyle yaparak hem milleti saçma sapan, hiç bir gerçekliği ve kullanımı olmayan bir sisteme alıştırıyorsunuz hem de bu işi gerçekten emeği ile yapan bir çok insanın işini zorlaştırıyorsunuz. İllaki nota lazımsa aşağıda vereceğim linkten temin edebilirsiniz. O notaları da ben kendim yazıyorum. Amaç reklam yapmak falan değil, nasıl yazılabileceğini, bu işin nasıl yapıldığını bir görün istedim:,

http://musicbyekmekci.blogspot.com.tr/
    Konu gexegen tarafından (05.Mart.2016 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

Erdal Ibili

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

bu konuda size hak veriyorum lakin üyelerin nota bilgisi olmadigindan bidiklerini makale ile paylasiyorlar yüksek sayida üye ve konu acildigindan bizler icin kontolü bir hayli zor...en azindan bir kac yildir ben yogunlugumdan forumla ilgilenmekteyim...
    bu forum altinda yönetici olarak bizimle calismak isterseniz özel mesajdan bana yazin size yetkileri teslim eder böylelikle bu kirlilige en azindan bir isik tutmus olursunuz...
    Dikkat

Resmi Hesaplarımız Lütfen Abone ve takip edin
    Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

Sekizlik Üye
    Nereden
    antalya
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar sizin dediyiniz dogru ama.bu sitede örnegin.100 üye varsa 100.60 nota bilgisi yok yani do re mi olarak ögreniyo baglama calmayı yani bu sitede üye kaybı yasarsınız

Bu Konu için Etiketler