Toplam 3 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 3 arası kadar sonuc gösteriliyor

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart NOTA YAZIM YANLIÞI VE SAÇMALIÐI

Hocam, siteyi ve forumu açanlar, buraya yazdýklarý ile katkýda bulunanlar, bu iþlerle uðraþanlar için bir kolaylýk yapma istemiþ olabilirler. Ancak nota böyle yazýlmaz. "Dolar diez, siler bemol" falan filan bu iþ olmaz. Bilmiyorsanýz ya yazmayýn ya da bir bilenden yardým alýn. Böyle yaparak hem milleti saçma sapan, hiç bir gerçekliði ve kullanýmý olmayan bir sisteme alýþtýrýyorsunuz hem de bu iþi gerçekten emeði ile yapan bir çok insanýn iþini zorlaþtýrýyorsunuz. Ýllaki nota lazýmsa aþaðýda vereceðim linkten temin edebilirsiniz. O notalarý da ben kendim yazýyorum. Amaç reklam yapmak falan deðil, nasýl yazýlabileceðini, bu iþin nasýl yapýldýðýný bir görün istedim:,

http://musicbyekmekci.blogspot.com.tr/
    Konu gexegen tarafından (05.Mart.2016 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title

Erdal Ibili

Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

bu konuda size hak veriyorum lakin üyelerin nota bilgisi olmadigindan bidiklerini makale ile paylasiyorlar yüksek sayida üye ve konu acildigindan bizler icin kontolü bir hayli zor...en azindan bir kac yildir ben yogunlugumdan forumla ilgilenmekteyim...
    bu forum altinda yönetici olarak bizimle calismak isterseniz özel mesajdan bana yazin size yetkileri teslim eder böylelikle bu kirlilige en azindan bir isik tutmus olursunuz...
    Dikkat

Resmi Hesaplarýmýz Lütfen Abone ve takip edin
    Facebook Fan Sayfamýz
    Instagram
    Twitter
    Youtube

Title
    Sekizlik Üye
    Nereden
    antalya
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar sizin dediyiniz dogru ama.bu sitede örnegin.100 üye varsa 100.60 nota bilgisi yok yani do re mi olarak ögreniyo baglama calmayý yani bu sitede üye kaybý yasarsýnýz

Bu Konu için TurkCoderler