Toplam 10 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Periscope canlý yayýn

Sevgili baglama aþýðý arkadaþlarým aklýma bir fikir geldi bilmem siz ne dersiniz diyorum ki ;
    Birkac arkadas toplanalim (bildiðiniz üzere canlý yayýn uygulamasý olan ) periscope üzerinden birbirimize canlý yayýn yapalým . Birbirimizi dinleyelim birbirimizi yönlendirerelim bilen abilerimizden bir þeyler öðrenelim . Hergün veya 2 günde bir musait olunan zaman araliginda bir abimiz veya küçüðümuz bize calsin bizde istek yapalým bir þeyler öðrenelim bir þeyler öðretelim ne dersiniz

mummum69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Onaltýlýk Üye
    Nereden
    Adana
    Tecrübe Puanı
    7

Aslýnda, bu dediðinizin benzeri bir zamanlar, forum radyosundan yapýlýyordu.
    Radyo o zamanlar hem sohbet, hem soru cevap , hemde eðitim görevi görüyordu.
    Hem müzik dinleniyor hemde, konular hakkýnda canlý bilgi alýþveriþi oluyordu

Ancak uzun bir süredir, radyo kapalý malesef.

Bende arada bir kendimce radyoda DJ lik gibi birþeyler yapmaya çalýþýyordum.

Bir ara açmak istedim ama, malesef þifreyi ( DJ giriþ þifresi) unuttuðumdan açamadým.

ilave: Birçok mod arkadaþ, artýk eskisi kadar forumda online olmuyorlar/olamýyorlar. Ýnan beyinde foruma eskisi kadar gelmemesi sebebiyle , bir anlamda forumdaki çimento azaldý.

Forum üyeliði eski olan arkadaþlar radyo zamanlarýný iyi bilirler.
    Konu mummum69 tarafından (29.Haziran.2015 Saat 23:37 ) değiştirilmiştir.

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Güzel zamanlarmis açýkçasý ben forum karistirmaktan pek anlamam o yüzden de kacirmisim o gunleri þimdiki canlý yayýn iþi ise görüntülü olur daha bir etkili olur sanki ☺ belki bir abimiz kýsa kýsa biþeyler öðretir diðer abimiz solfej yapar diðeri çalýp söyler samimi birbirini takip eden bir topluluk oluruz . Enstrumanimiz ise ortak noktamiz olur

mummum69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Onaltýlýk Üye
    Nereden
    Adana
    Tecrübe Puanı
    7

Sayýn onrhyt01,

söylediðiniz konu güzel. ancak bu konuma gelebilmek için öncelikle insanlarýn birbirleriyle ön tanýþýklýðý olmasý ve ortak zamanlarýnýn denk getirilmesi gerekir.

Periscope konusunu eðer solfej için gündeme getiriyorsanýz, o konu için öncelikle öðretme kabiliyeti olan biri lazým.
    Diðer konu ise solfeji yapýlmýþ o kadar çok eser varki, hem forumda hemde nette, inanýn ortalýk solfejden geçilmiyor.

Zaten nota bilen birinin, solfeje pek ihtiyacý olmuyor.

Diyelim solfej yapýldý, o anda dinledik, ama daha sonra bunu tekrar etmek için kayýt edilebilecekmiyiz?

Pek yürüyeceðini sanmýyorum ama, umarým istediðiniz gibi bir geliþme olur.

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Solfej sadece bir örnek solfej konusunda sizinle birebir ayný fikirdeyim. Hattâ baglama çalmasýni öðrenen bir arkadaþýmýn nota ogrenmesinden yanayým . Kismet sadece bir fikirdi paylaþmak istedim .☺

ertankc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Onaltýlýk Üye
    Nereden
    Bursa
    Tecrübe Puanı
    5

Geçenlerde bu benimde aklýma geldi, denedim. Güzel bir yayýn oldu, dinleyiciler çok beðendi. Ama fazla dinleyici olduðu söylenemez forumda bir kaç arkadaþ özelden de iletiþim kuruyoruz. Bunun yerine yardýmlaþma amacý ile bir Whatshap grubu oluþturabiliriz. Orada video ses ve görüntü yollamak oldukça basit hemde bu þekilde zamaný olmayanlar baþka zaman gruptaki konuþmalara bakabilir. Videolarý vs izleyebilir.. Bu da benim naçizane fikrimdir. Selamlar, saygýlar.

FaLcoN58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Onaltýlýk Üye
    Nereden
    Sivas
    Tecrübe Puanı
    5

Fikir güzel yapan arkadaþlarda vardýr haberimiz oldugunca dinleriz :)

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

periscope yayýnlarýný buradan takip edebilirsiniz artýk: periscope canlý yayýn

gurbetsaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Sekizlik Üye
    Nereden
    fransa
    Tecrübe Puanı
    0

guzel fikirler arkadaslar

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Beni de periscope sitesindeki kanalımda takip edin dostlar sizde adresinizi yazın bizde takip edelim : https://www.periscopeizle.net/24erzi.../1djGXMaVEPeJZ

Bu Konu için TurkCoderler