• facebook
  • google plus
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Etem355 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart İlk Şiir Denemem

Hatalarımı söylerseniz çok sevinirim.Şiir okumaya yeni başladım eksiklerim var.Genelde Bağlama çalıp üzerine şiir okuyorum sesim kötü olduğu için türkü okuyamıyorum :)

https://www.youtube.com/watch?v=JmFjbfZ7Oaw

Kurtuluss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    3

Abi bence guzel olmus ama ne yalan soyliyim, biraz klise olmus desem kirilmassin umarim. Sana nasil farkli olacagini soyleyemecegim cunku bilmiyorum, ama kendine has bir stil bulmaya calis. Ben sahsen cogu muzik uzerine siir okuyani begenmiyorum cunku neredeyse herkes ayni sekilde okuyor. Bence muzik uzerine siir okuyanlarin yerine sadece siirle ugrasanlari dene. Ahmed Arif'e bak derim ona benzer sairlere bak derim. Ahmet Kaya'da bence guzel siir okuyor onuda biraz dinle istersen. Biraz siyasi bu sairler ve Ahmet Kaya ama senin amacin teknik kapmak o yuzden dinle derim. Eminim siir okuma hakkinda yazilan cizilen seyler olmusdur onlarada bakabilirsin. Siirin kendisi guzel ama. Senin ses tonunda guzel siir okumak icin. Yasin 18, yolun basindasin. Aman birakma siir okumayi, gercekten guzel bir hobi, helede senin yasindaki biri icin. Simdilik bu kadar. :)
    Konu Kurtuluss tarafından (20.Mayıs.2015 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

mow1122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otuzikilik Üye
    Tecrübe Puanı
    4

o paramparça kısmını çıkar lütfen :)
    onun dışında beğendim ben.

Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Kurtuluss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bence guzel olmus ama ne yalan soyliyim, biraz klise olmus desem kirilmassin umarim. Sana nasil farkli olacagini soyleyemecegim cunku bilmiyorum, ama kendine has bir stil bulmaya calis. Ben sahsen cogu muzik uzerine siir okuyani begenmiyorum cunku neredeyse herkes ayni sekilde okuyor. Bence muzik uzerine siir okuyanlarin yerine sadece siirle ugrasanlari dene. Ahmed Arif'e bak derim ona benzer sairlere bak derim. Ahmet Kaya'da bence guzel siir okuyor onuda biraz dinle istersen. Biraz siyasi bu sairler ve Ahmet Kaya ama senin amacin teknik kapmak o yuzden dinle derim. Eminim siir okuma hakkinda yazilan cizilen seyler olmusdur onlarada bakabilirsin. Siirin kendisi guzel ama. Senin ses tonunda guzel siir okumak icin. Yasin 18, yolun basindasin. Aman birakma siir okumayi, gercekten guzel bir hobi, helede senin yasindaki biri icin. Simdilik bu kadar. :)
    Abi önerilerini dikkate alacağım gerçekten yararlı bilgiler çok teşekkür ederim.

Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mow1122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o paramparça kısmını çıkar lütfen :)
    onun dışında beğendim ben.
    Beğendiğine sevindim sağol :)

Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Şiir İçin güzel fon müzikleri önerebilir misiniz ?

Bu Konu için Etiketler