Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 23 adet sonuctan sayfa başı 21 ile 23 arası kadar sonuc gösteriliyor

Title
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    3

Bence sitem eden arkadaslar biraz yazilarindaki tona dikkat etmeli. Bazen sitem edenlerin tonu soyle bisey oluyor "nerdesiniz lan, ben bisey istedim hemen yardim edin, nasil yardim etmezsiniz bana"... Buradaki yazilanlar icin demiyorum, ama bazen bir kac arkadasin elestirileri cok agir ve yersiz oluyor. Yani bazen oyle bir sitem ediyorlarki sanki binlerce lira odemisler ve hic yardim almamislar. Yani sanki parasiyla rezil olmuslar gibi bir takinti var bazi arkadaslarda. Kimse tessekur mesajlari yazmiyor, internetteki tek baglama sitesi vay be arkadaslar sagolun demiyor ama sitem etmek icin bir kac gunde bir konu aciliyor... Elestiri olacak tabii ama bence elestirirken kirici olmamak gerekir... Ben simdiye kadar yardim eden herkese cok tessekur ediyorum :) Sizde olmasaniz ne yapardik bilmiyorum :)

edwanturo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Otuzikilik Üye
    Nereden
    bursa
    Tecrübe Puanı
    5

Standart sitenin değişikliği

arkadaşlar sitenin değişmesi buna sebeb olmuş olabilir eski site daha anlaşılır bir şekildeydi şimdi site çok karışik ve yazıları secemiyoruz yazılar şekilden şekile girmiş--bu yüzden yorum yok paylaşım az eskiden bir eserin notalarını paylaştığımızda yorum çok soru soran katılım çoktu siteye giriyorum toplam içerde 20- 30 civarı kişi var eskiden 200- 300 görürdük benim fikrim site değişikliği buna sebeb gerçekten karışık

merdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Sekizlik Üye
    Tecrübe Puanı
    2

site şu an tam anlamıyla çöp ve spam bi site haline geldi büyük ihtimal yavaş yavaş google'ın gözünde de spam bir site kategorisine girmiş olacak çünkü botlar güvenlik işlemlerini atlayıp siteye kayıt olabiliyor ve konulara link bırakabiliyorlar çok hızlı bir şekilde olmasa bile yavaş yavaş bu site ölecek hitin büyük bi kısmını kaybedecek ki zaten görüldüğü üzere site de türkçe karakter hatalarıyla beraber yazılımsal olarak üç beş hata daha mevcut bunları gidermek çocuk oyuncağıyken neden giderilmesi için forum yönetiminin adım atmadığını çok merak ediyorum nedir yani vbulettin bir sistem için php yazan yüzlerce insan bulabilirsin bunca emeğe yazık değil mi ?

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Bu Konu için TurkCoderler