• facebook
  • google plus
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    DizeLeRiM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Nereden
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Yetkilerim hayırlı uğurlu olsun konu açma yetkim yok diye üzülmüştüm :D

Bence bu kadar olabilirdi ben çok uzun zamandan beri takip ediyordum ama üye olmak istemiyordum çünkü bazen dilimi tutamıyorum ve kendini bilmez saygısızlar ile polemiğe girip canımı sıkıyordum ama en sonunda üye oldum uzun zamandır böyle bir platforma hiç girmemiştim çok tecrübeli sayılmam belki ama paylaşımda bulunmak yada yardım edip/almak çok güzel hani bir çok platform var ama bu siteyi öğrenirlerse bütün platformlar burada toplanır buna adım gibi eminim çünkü her şey var burada ne bilim yardımlaşma dostluk sohbet muhabbet daha ne olsun ki teşekkür ederim böyle bir ortam hazırladığınız için SAYGILAR

darqknight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onaltılık Üye
    Nereden
    Kocaeli/Karamürsel
    Tecrübe Puanı
    6

bizde bu forumun güzelliklerini farkedip kurallar neticesinde aramıza katılmandan dolayı sana teşekkür ederiz hoşgeldin...

DizeLeRiM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Nereden
    İstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı darqknight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde bu forumun güzelliklerini farkedip kurallar neticesinde aramıza katılmandan dolayı sana teşekkür ederiz hoşgeldin...
    Eyvallah paşam benim var olasın.. SAYGILAR

66virus66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dörtlük Üye
    Nereden
    Samsun
    Tecrübe Puanı
    0

Hoşgeldin abicim kalıcı olman dileğiyle :)

muratcolak55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Nereden
    amasya
    Tecrübe Puanı
    4

Ben de vip olarak yeni katıldım.Yalnız şöyle bir durum var görüyorumki forum 2010-2012 yılları arası çok aktifmiş.Şimdi neden eskisi gibi hareketli.değil acaba.

siverekli2163 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderator
    Nereden
    Siverek
    Tecrübe Puanı
    5

Eskilerden kim kaldı ki Murat abi..

admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erdal Ibili

Nereden
    Viyana
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı muratcolak55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de vip olarak yeni katıldım.Yalnız şöyle bir durum var görüyorumki forum 2010-2012 yılları arası çok aktifmiş.Şimdi neden eskisi gibi hareketli.değil acaba.
    Aramiza hosgeldiniz gold üyeliginiz hayirli olsun...
    Sitenin kurulusu ocak 2005 dir uzun ugras ve emeklerle iceriligi zenginlestirdik,aslinda biz gereken bütün yardimi ve sorulara yanit verdik sitede yok yok diye biliriz tabiki eksikleride vardir ,8 yil sabrettiksek buda büyük bir sabir, ama üyeler cogalimca konular okunmadan arastirilmadan veya önerdigimiz derslere calismayip kisisel istekler cogalinca gerek ben gerek gönüllü bir cok arkadasimiz yoruldu,cogu zaman özel hayatimizi hice sayarak saatlerce burdaydik,vede hic bir gönüllü arkadas veya ben bir cikar beklemeden lakin hevesimizi sabrimizi kirmak istiyende cok oldu buna ragmen pes etmedik,kuruldugu günden bu yana benim degil sizin siteniz dedik, nasil bulmak istiyorsaniz o sekil birakin dedik sagolsun üyelerimizde bunu aynen yapti ve gün halen ayakta duruyorsa sizlerin oldugu icindir...Forum sayfalarinin geneli karisiktir ve kontrolsüzdür 70bin üyeyi ve konulari düzene koymak imkansizdir lakin sizler konu acarken dogru yere acarsaniz sizden sonrakilerin takibi kolay olacaktir,yorumlarida dikkatli okuyup mantik yürütürsek bence hic bir soru sorulmaya gerek kalmiyacagina inaniyorumki cünkü sorulmuysn soru ve cevap verilmemis konu yoktur ki varsada ayni konu oldugundan es gecmisizdir...ben sahsen paylasim ve ilgi göstermek isterim lakin dershanem ögrencilerim ve özel hayatim arti sitenin teknik islerinden firsatim olmuyor...ama sitede benden iyi bilgiye sahip olanlarimda misafir gibi dolastiklarinida biliyorum birakin oda onlarin ayibi olsun...ama ciddi bir sikinti oldugunda herseye ragmen her zaman yaninizdayim her kim olursaniz olun yeterki bu kültürümüz yozlasmasin öyle yapalimki saziniz taban Yapsin...saygilarimla
    Dikkat

Resmi Hesaplarımız Lütfen Abone ve takip edin
    Facebook Fan Sayfamız
    Instagram
    Twitter
    Youtube

muratcolak55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sekizlik Üye
    Nereden
    amasya
    Tecrübe Puanı
    4

Çok haklısınız sadece mükemmel bir sitenin sürekli aktif olmasını temenni ediyorum.Büyük uğraşlarınız sonucu forumda gerçekten yok yok.Bağlama çalıyordum uzun yıllardır ama çok acemiceydi.Buraya geleli bir ay oldu ve ben uygulama ve önerilerle görüntülü derslerle hiç bir şey bilmediğimi farkettim ve bu bir ayda bile çok değiştim çalma aşamasında.

Sizden tek ricam bol bol uzun sap solfej örnekleri böylelikle çok daha çabuk gelişiyoruz emin olun.
    Bana düşen bir görev varsada saz severler adına yapmaya hazırım çapımın yettiği kadar.
    Cıvıl cıvl ve bol paylaşımlı forum günlerri tememnisiyle herşey için teşekkürler..

DevriMs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    VIP Üye
    Nereden
    !stAnbuL
    Tecrübe Puanı
    6

Hoşgeldin, iyi eğlenceler dilerim
    ♫♥♪. ♫♥♪. ♫♥♪. ♫♥♪.

YILMAZ GÜNEY
    ♫♥♪. ♫♥♪. ♫♥♪. ♫♥♪.

Tanlmslzlm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onaltılık Üye
    Nereden
    Sakarya
    Tecrübe Puanı
    7

Forum çok faydalı forum bilgim web bilgim olduğu için sürekli aktif olmaya çalışıyorum. Bana göre bu bağlama olayında müzik siteleri arasında 1 numara sazkursu.com.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu