Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 10 arası kadar sonuc gösteriliyor
    binalicelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Standart sosyal gruplar hakkýnda yardým

efendim, benim sorum sosyal gruplarla alakalý. forumun içerisinde sosyal gruplar diye bir bölüm var ve ben oraya yeni bir grup kurmak istiyorum
    fakat bir türlü beceremiyorum. yeni grup açmakla ilgili hiçbir þey yok orada. kýsaca yeni grup açmak istiyorum, nasýl olacak bu?

pinarakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Moderator
    Nereden
    Londra
    Tecrübe Puanı
    9

Kullanilan bir bolum degil aslinda.
    Nasil bir sosyal kurum kurmayi dusunuyorsunuz?

Benim Kabem Insandir..Sevdanýn Güzelliðinde,Canýn cana Hasretinde,Ýnançlý Yürekleriyle Yananlara Selam Olsun..

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

çok kullanýlmadýðýný anladým. ben bir kültür sanat dergisiyle alakalý grup kurmayý düþünüyordum, fakat evrim teorisindeki "kullanýlmayan körelir" mantýðý burada da iþlemiþ anlaþýlan. grup kurma bölümü kullanýlmaya kullanýlmaya kaybolup gitmiþ.

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

açacaðým grup "varolan" bir kültür sanat dergisi ile alakalý. çok da önemli deðil fakat ben hala yeni grup açma gibi bir uygulamanýn neden kaldýrýldýðýný anlamýþ deðilim.

inan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Nereden
    Berlin
    Tecrübe Puanı
    10

Kaldirilmis degil , ama kullanmak gibi bir adet edinmedik . ihtiyac dogmadi diyelim

isin dogrusu nasil gurup kurulur ne ise yarar arastirmadik desek daha dogru olur ..
    Cünki Sitemizin bu yapisi oldukca yeni eski sitemizde böyle bir özellik yoktu ihtiyacta yoktu ve yeni sitedede Sosyal guruplar olusurma secenekleri var ama öylesine test amacli bir iki grup kuruldu .

Ben bir inceleyip (sistemde) sizin grup kurma yetkiniz yoksa acayim siz gurubu olusturun teknik destek gerekirse bana ulasin . (örnegin grup kurarken herhangi bir erisim izni gerektiginde)

Kolay gelsin

Lütfen Konulara "tsk" "tesekkürler" "sagol" gibi iki kelimelik yorumlarin yerine BUTTONU´ nu Kullanin

Gold Üyelik hakkinda bilgiler icin TIKLAYIN

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

peki teþekkürler.ben de bu konuda çok tecrübeli deðilim. :)

argunp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Sekizlik Üye
    Nereden
    Ýstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı binalicelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok kullanýlmadýðýný anladým. ben bir kültür sanat dergisiyle alakalý grup kurmayý düþünüyordum, fakat evrim teorisindeki "kullanýlmayan körelir" mantýðý burada da iþlemiþ anlaþýlan. grup kurma bölümü kullanýlmaya kullanýlmaya kaybolup gitmiþ.

Evrim Teorisi'nde kullanýlmayan körelir diye bir mantýk yok. O Lamarck'ýn çoktaaaan yanlýþlanan görüþü. Konuyla alakalý deðil ama duramadým söylemeden.

Title
    Dörtlük Üye
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı argunp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evrim Teorisi'nde kullanýlmayan körelir diye bir mantýk yok. O Lamarck'ýn çoktaaaan yanlýþlanan görüþü. Konuyla alakalý deðil ama duramadým söylemeden.
    evrim teorisi lafý geçince aklýnýza direk Charles Darwin gelmesin. teoriye ondan baþkalarý da katký koyabilir ki dediðiniz gibi o görüþ Lamarck'ýndýr ve Lamarck o görüþüyle evrim teorisi'ne katký koymuþtur.
    ayrýca, o görüþün günümüzde hala geçerli olduðunu söylemedim.
    konuyla alakalý olmasý da önemli deðil. forumun derinliklerine gitmekte olan konuyu tekrar gün yüzüne çýkardýðýnýz için ben teþekkür ederim zira o sorunum hala çözülmüþ deðil.

argunp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Sekizlik Üye
    Nereden
    Ýstanbul
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı binalicelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evrim teorisi lafý geçince aklýnýza direk Charles Darwin gelmesin. teoriye ondan baþkalarý da katký koyabilir ki dediðiniz gibi o görüþ Lamarck'ýndýr ve Lamarck o görüþüyle evrim teorisi'ne katký koymuþtur.
    ayrýca, o görüþün günümüzde hala geçerli olduðunu söylemedim.
    konuyla alakalý olmasý da önemli deðil. forumun derinliklerine gitmekte olan konuyu tekrar gün yüzüne çýkardýðýnýz için ben teþekkür ederim zira o sorunum hala çözülmüþ deðil.
    Yo yo Charles=Evrim diye bir düþüncem yok. Þöyle bir düzeltme yapmak isterim, Lamarck ve Darwin'in kendine has evrim teorileri var. Bu güzide bilim insanlarýnýn Evrim " olgu " suna katkýda bulunduðunu söylersek sanýrým en doðrusu olur sanýrým.

Konu da yukarý çýkmýþ olsun.

pinarakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Title
    Moderator
    Nereden
    Londra
    Tecrübe Puanı
    9

http://www.sazkursu.com/forum/group.php?do=create

^Yukaridaki link'ten yeni bir grup acabilirsiniz.

Benim Kabem Insandir..Sevdanýn Güzelliðinde,Canýn cana Hasretinde,Ýnançlý Yürekleriyle Yananlara Selam Olsun..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Bu Konu için TurkCoderler