PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uzun Sap Baðlamaya en iyi kitap?

muqanli
19.Ekim.2010, 15:57
Merhaba arkadaþlar.
Benim dostum bu yakýnlarda türkiyede olacak. Ýsterdim bir iyi kitap almaða bana yardým edesiniz. Ben yenice baðlama almýþam ve hiç bir þey bilmiyorum bununçün bir kitap isterdim ki baðlamaný benimgibi yeni öyrencilere iyi öyretsin.
Çok teþekkürler :D

muqanli
22.Ekim.2010, 17:00
Cevap veren yokmu?
Pozisyonlarla Uzun Sap Baðlama Metodu (M. Aydýn Atalay, Y. Kemal Alim) Nasýldlr?

murat64
31.Ekim.2010, 22:02
görmek isterim bu kýtabý

serdaran
12.Kasm.2010, 00:21
Merhaba, (bu arada ilk mesajým bu forumda) ilk olarak nota bilginizin olmasý koþulunda bu tür baðlama metodlarýndan faydalanabileceðinizi söylemek isterim.Nota öðrenmek, enstrumanýnýzda harcayacaðýnýz zamaný daha verimli hale getireceði gibi,(örneðin 1 yýlda öðreneceðinizi 2 ayda öðrenirsiniz) baðlamaya olan hevesinizin kaçmamasýný (daha fazla þey öðreneceðiniz için daha fazla istekli olursunuz) saðlar... Bu koþuldan sonra size önerebileceðim uzun sap baðlama metodu Savaþ Ekici'nin "Baðlama Eðitimi" adlý kitabý olur.

Kolay gelsin.

drlozn
12.Kasm.2010, 10:43
merhaba
ben þu anda manisa belediye THM konservatuvarýnda okuyorum.

"BAÐLAMA METODU - GAZÝ ERDENER KAYA"

biz bu kitaptan çalýþýyoruz gayet güzel bir kitap pozisyon pozisyon öðretiyor,
tavsiye ederim. fiyatý 35 TL.

rasist
30.Kasm.2010, 13:00
delozn isimli arkadasa katýlýyorum gazi erdener kaya'nýn baðlama metodu kitabý gayet güzel. ama fiyatý 35 deðil 25 tl

damla_dersim
29.Ocak.2011, 17:21
uzun sapta hakan akmaz - baðlama metodu kitabýný öneririrm . hem ulaþmanýz kolay hemde 15 t kadar ufak bir ücretle sahip olabýlýrsnýnz

alperborekci
02.Haziran.2013, 13:07
arkadaþlar gazi hocanýn kitabýný bulamýyorum nereden edinebilirim??