PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aþkýn Bitirdi Beni ( videolu )

bugra71
03.Temmuz.2013, 18:33
fa sol laa la laa la laa sol sii si la sool sol fa - mi fa mi fa sol sol sol sol sol sol fa
BAHAR GELDÝ MOR SÜMBÜLLÜ BAÐ OLDU - YAZ DA GEÇTÝ KARLI KARLI DAÐ OLDU

sol la sol fa sol fa - mi fa faa fa faa fa faa mii mi fa sol fa mi mi - re mi mii mi mii
- DELÝ GÖNLÜM ÝÇMEDEN SARHOÞ OLDU - KADEH KADEH AÞKIN BÝTÝRDÝ BENÝ

mi mii sol fa mii mi do re re

NOT : MÝ'LER VE SÝ'LER BEMOLDÜR. KALIN YAZILMIÞ DO 5.PARMAKLA EN ÜST TELE VURULACAKTIR.YORUMLARINIZI BEKLÝYORUM :)

http://www.youtube.com/watch?v=zgcy0yCZ0gc&feature=youtu.be

smt33
14.Temmuz.2013, 11:36
sadece yeþil yazýyla yazýlý olna do mu üst telden kardeþim yoksa ilk bölümdeki do damý üst telden alýnacak

bugra71
31.Austos.2013, 11:17
sadece yeþil yazýyla yazýlý olna do mu üst telden kardeþim yoksa ilk bölümdeki do damý üst telden alýnacak

kardeþ notayý yanlýþ yazmýþým þimdi düzelttim

firarii
31.Austos.2013, 12:35
Parça güzel ve anlaþýlýr.Bana kalýrsa tezene vuruþlarýnda biraz sýkýntý var gibi ya da ben yanýlýyorum.

bugra71
31.Austos.2013, 15:04
Parça güzel ve anlaþýlýr.Bana kalýrsa tezene vuruþlarýnda biraz sýkýntý var gibi ya da ben yanýlýyorum.

olabilir :) o zaman saz yeniydi pek alýþamadýydým ve tezene vuruþlarým zayýf maalesef :( egzersiz yapsam düzelir mi ?

firarii
31.Austos.2013, 23:26
Bende senin kadar çalabiliyorum.Ama çalmakla duymak algýlamak farklý tabi ki.Nota bilmiyorum kulaktan duyarak bi çok parçayý çalabilirim.Senin çalýþýnda da tezene vuruþlarýn kulaðýmý týrmaladý.Kimse emeklemeden koþmamýþtýr.Zamanla herþey yoluna girer.

66virus66
01.Eyll.2013, 19:02
Þarký az daha kalýn tondan Do Re Mi diye gidiyo

smt33
01.Eyll.2013, 21:10
*ne kadar iyi öðrensemde benim sazdan düzgün ses çýkmayýnca hoþ olmuyor
**re karar þeklinde orta telden çalarsan daha güzel de olabilir