PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adam Gibi Seven Yar Ankarada Kalmadý-Sevme Diyorlar

ankaraliunver
04.Mays.2013, 09:30
http://www.youtube.com/watch?v=aD8TtfTqkZI
Arkadaþlar Ýnþallah Beðenirsiniz . Hatalarým Affola ve Düzeltile.Yorumlarý Bekliyorum.
Solfej Ýstekleri Söylesinler.Ýstek Þarký Ýçin Özelden Mesaj Atýnýz.Teþekkürler ;) ;) ;)

Adam Gibi Seven Yar Ankarada Kalmadý
La-sib2-la-sol-fa-sol-la
Sol-la-sol-fa-mib2-fa-sol
Fa-sol-fa-mib2-re-mib2-fa
Re-mib2-mib2-fa-sol-mib2-re

Onur26
21.Mays.2013, 20:08
Kardeþim ne sazýnýn akoru düzgün nede çalýþýn calamýyorsun ama calýyormus gibi herseyi yapýyorsun verdiðin notalar yanlýþ.Yani solfej yapmak için daha cok erken.Öðrenmek isteyenler çalamayýnca hevesi kýrýlabir.Yanlýþsam affola.

alyon
21.Mays.2013, 20:59
Onur bunu öneri olarak da söylebilirdin düzeltmesi için bide akor deðil sazýn sesi öyle bence öðrenci sazý sonuçta ve ben ünver kardeþim sayesinde oyun havalarýný öðreniyorum koskoca forumda 2 3 tane oyun havasý paylaþan var onlara da biraz saygýn olsun ha dersen daha iyisini yaparým eyvallah solfejlerini bekleriz :)

Onur26
21.Mays.2013, 22:41
Kardeþ sen öðreniyorum sanýyorsun ama kendine yapýyorsun :).Biraz zaman ayýr üstüne ol ister kulaktan ister notadan çal.Ünver galiba kardeþin ismi onun notalarýnýn bir kaç tanesi tutuyor :).Ayrýca bizde öðrenci sazý kullandýk kullanmadýk deðil :).Böyle solfej yerine notalarý ezberle nota okuyarak cal inan solfejden daha kolay. :)Bende öðrenmeden önce cok zor diyordum ama :)

alyon
21.Mays.2013, 22:50
Notalarý ezber derken portre üzerindeki kastediyorsunuz heralde doðrumuyum :)

Onur26
21.Mays.2013, 23:02
Mesela do'yu kaðýt üzerinde falan resimlerini,çizimlerini öðren gibisinden kasdettim :D

alyon
21.Mays.2013, 23:08
Eyvallah :D onlarý biliyorum nota bilgimde vardýrda oyun havalarýný bulamýyorum notalarýný

husokoc6
22.Mays.2013, 14:06
çok saol darýlmada biraz daha süslemen lazým ama güzel olmuþ :D

femre1840
27.Mays.2013, 16:26
faydalý paylaþýmlarýndan dolayý teþekkürler.sazýn sesi konusunda da kayýt cihazýn iyi deðil.yani webcam den ya da notebook tan kaydedersen ses böyle kötü oluyor.onun için kamera ya da tel den kaydetsen ses daha güzel gelir.yani sen güzel çalýyorsun,ilerde daha da güzel olacak ama bize sunduðun ses kalitesi bu sebeplerden dolayý güzel deðil.baþarýlar.

ankaraliunver
27.Mays.2013, 16:35
teþekkürler :))

nuri42
08.Ocak.2015, 11:19
http://m.youtube.com/watch?v=SRknWsuAhac kardes þu parçayý çýkarta bilirmis in

husokoc6
08.Ocak.2015, 17:26
lad-lad-la-sol-la-la-sol-fa-sol-sol-fa-red-red-lad-la

lad-lad-la-sol-la-la-sol-fa-sol-sol-fa-red-red-fa-red-do-re

Kardes notalarý parçanýn ana hatlarýyla çýkardým bi ara video atarým parçayý oktavýndan çalabilirsin hani parçada kalýn ses geliyor ya orta telden çalabilirsin çok süsleme var ama notaya geçiremedim kusura bakma ��