PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : baglamamý elektro baglama yapmak istiyorum kaça maliyeti olur

uzunsap55
01.Mart.2013, 16:09
elektro baglama yapmak istiyorum kaça maliyeti olur

tanium57
01.Mart.2013, 20:45
þöyle söyliim sana söyle düþün saz yapan ustayla konuþ derim pazarlýklda yap derim
gögüs tahtasý çýkartýlýp manyetikler için yer alýcak takýlýcak sazýn gögüs tahtasýna düðmeler filan koncak
bir elektro baðlamaya yakýn bir fiyat çýkar gibi düþünyom
çünkü iþcilik filan olcak
ama saz tamiri yapan bir güzel bir usta bul derim pazarlýk et konuþ derim
nerde oturuyon

samet42
01.Mart.2013, 21:15
tanium57 katýlýyorum sana . ayný fýkýr benýmde aklýma gemýstý boyle býsey dusunmustum.yalnýz býr elektro fýyatý kadar fýyat cýkabýlýyor elýndeký baglamaya ve nasýl býr elektro ýstedýgýne baglý en onemlý etken manyetýkler . bence sazýný hýc oynatma yený býr elektro al.

startell79
02.Mart.2013, 00:04
KARDEÞ FÝYAT ÖGRENÝRDE BÝZÝMLE PAYLAÞIRSAN SEVÝNÝRÝM BÝLGÝ EDÝNMÝÞ OLURUZ TEÞEKKÜRLER

tanium57
03.Mart.2013, 12:02
elektro baðlama fiyatlarda detay artýkça maliyet artar ama görüntüsü sadece olsun dersen fiyat artmazfazla

genelde sitelere baktým fiyatlar yüksek ama hakkýný veren baðlamalar
sana öneririm müzk marketlere git fiyat araþtýrmasý yap pazarlýk et öðrenciyimde filan
sesi kulaðýna hangisi güzel gelirse onu alýrsýn

ankara060606
09.Eyll.2013, 18:11
fiyatlar baðlamada kullanýlan tonlara,iþlemelere,aðacýna baðlý olarak deðiþir.senin isteðine baðlý yani iyi bi tanýdýðýn bile olsa en az 800 TL yi bulur.

edwanturo
09.Eyll.2013, 22:44
arkadaþým bende uzun sap elektýro baðlama var ben hazýr aldým 850 tl önce internetten saz evlerinin yayýnladýðý tanýtýmlar var saz ustalarýnýn yaptýðý þovlar var tanýtým için manyetik sesinin rengi için sen onlara bakým istediðin ses rengine göre manyetik seç ondan sonra fiyat üzerinde araþtýrma yap internet üzerinden sadeçe tek manyetik 100 lira ile 400 lira arasýdýr yani iki tane alýrsan en normal 450 500 lira civarý tutar iþçilik malzeme saz kalýbý için 500 ile 700 lira ama sana iyi bir anfide lazým anfi elektýro baðlama için çok önemli sazýn iyi olmasa anfin iyi olsa yinede çok güzel tonlar bulursun anfide 150 milyondan baþlar 4-4 milyara kadar çýkar bende master vork anfi var ben 300liraya aldým benim profil bilgilerine girersen orda açýlan konular var orda bir teselli ver vidyo çekimi var ordan görürsün normal ideal sesi güzel

yani sana yaptýracaðýn sazýn maliyeti ortalama 1200 lirayý bulur;)