PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ah Yalan Dünya (Denemem)

ankaraliunver
29.Ocak.2013, 14:37
PARMAKLAR TAM GÖRÜNMÜYOR AMA ÇALIÞIMI DUYMANIZI ÝSTEDÝM MÝNÝK HATALARIM AFFOLA YORUMLARINIZI BEKLÝYORUM YORUMLARINIZ BENÝM ÝÇÝN ÖNEMLÝ KÝ BENDE HATALARIMI DÜZELTÝYÝM. ;) ;) ;)

http://www.youtube.com/watch?v=E74nfq_4Z-4

Erdinc AKKAYA
29.Ocak.2013, 14:59
Kardeþim eðri oturup doðru söyLemek gerekirse ben pek beðenmedim. Ama bu yapamayacaðýn anLamýna geLmez güzeL oLmasý için parmakLarýn çok müsait. Bende çok iyi çaLamasamda bi kaç önerim var; eser çaLmayý býrak egzersiz yap sürekLi, boþ zamanLarýnda sað koLunu dizine dik oLarak koy biLeðini serbes býrak ve mýzrap atar gibi saLLa. Ve bu eseri hem gerçek sanatçýsý hemde amatör oLarak çaLanLardan boL boL dinLe..
Uygun bi zamanda çaLarak gösteririm sana.

ankaraliunver
29.Ocak.2013, 15:04
Teþekkürler abi Ben Böyle Tavsiyeler Ýstiyorum Parçayý Yeni Öðrendim Çalýþýyorum Üstünde Egzersileri Tam Yapmýyorum Ama Yapmam daha iyi olur.Doðru Söylüyorsun Teþekkürler.

Erdinc AKKAYA
29.Ocak.2013, 15:08
Herþeyi erken öðrenmek hatayý zamanýnda farketmek gerekir. Egzersizini boL boL çaLýþ bunun faydasýný çaLdýðýn eserLeri beðenenLeri farkedince göreceksin. :)

ankaraliunver
29.Ocak.2013, 15:13
Teþekkürler Erdinç Abi. Saðolasýn tavsiyeler için.

Erdinc AKKAYA
29.Ocak.2013, 15:53
Kardeþ þimdi geLdim hemen senin için iki video hazýrLadým bak benzetmeye çaLýþ.

http://www.youtube.com/watch?v=UkDEHC5idsg

http://www.youtube.com/watch?v=M6PFj_6-_aA

Bu arada benim pascaL dikkatimi çok daðýttý :)

tiri
29.Ocak.2013, 17:15
Parçayý Re karar çalmanýz daha mantýklý olacaktýr. Bu þekilde pek tat vermiyor gibi.

Erdinc AKKAYA
29.Ocak.2013, 19:00
Parçayý Re karar çalmanýz daha mantýklý olacaktýr. Bu þekilde pek tat vermiyor gibi.

Uzun sap sadece göstermek amacýyLa konuLmuþtur. Tat vermesi için deðiL. Benim aLaným kýsa sap . ELeþtiriniz için teþekkürLer.
Ben asLýnda eLeþtiri yapanýn eksik gördüðü yeri nasýL düzeLtmesi gerektiðini anLatmasýndan yanayým. SaygýLar..

tiri
29.Ocak.2013, 21:15
Yanlýþ anladýnýz sanýrým. Eleþtiri deðil bi öneriydi. ;)

Ben asLýnda eLeþtiri yapanýn eksik gördüðü yeri nasýL düzeLtmesi gerektiðini anLatmasýndan yanayým. SaygýLar..

Re karar çalýnarak düzeltilebileceðini belirttim zaten.

RESSAM19
29.Ocak.2013, 22:16
erdinç tebrik ederim güzel bir çalýþma ... nacizade bir kaç tavsiyem olacak tabiki dikkate alýrsan. denemen gayet güzel ama bazen koþuyorsun özellikle araya sýkýþtýrdýðýn geçiþler seni daðýtýyor parçaya hakimiyetini engelliyor. mýzrap vuruþlarýna da dikkat edersen ve belli bir metronomda çalýþýrsan daha da güzel olacaðýndan eminim. kolay gelsin

Erdinc AKKAYA
29.Ocak.2013, 22:53
EywaLLah tavsiyeLere tabiki uymaya çaLýþýrým. Benim sorunum çaLarken söyLeyemem ve tempoyu tutturamamak :) Bu yüzden arada konsantrasyon eksikLiði oLuyo ve kopuyorum :)

ankaralitunahan
07.ubat.2013, 10:36
kardeþim yolun açýk olsunama bazý notalar yanlýþ bazýlarý atlanmýþ

ankaraliunver
07.ubat.2013, 13:39
Biliyorum :D

hamdi27
08.ubat.2013, 12:04
kýsa sapta ramazan hocanýn solfeji var yani bu çalan arkadaþda fena deðil ama ramazan hocanýn çaldýðý daha bi temiz ve güzeldi onada bakmanýzý tavsiye ederim:)

mehtap05
08.ubat.2013, 16:45
;) emeðine saðlýk kardeþim parmaklarýn gayet iyi hýzda ilerliyor hýzlý türküleri kolaylýkla çalarsýn ileriki zamanlarda yanlýz aðýr yavaþ çalýnmasý gereken türkülerde zorlanmak istemiyorsan daha anlaþýlýr ve temiz çalmak istiyorsan tezene vuruþlarýna ve geçiþlerdeki hýza dikkat etmen gerekir eksiklerin var onlarýda çalýþarak dikkat ederek çalarsan çok daha iyi olacaktýr. bir öneri daha kendimce hep yaptýðým çaldýðýn türküyü bir kayýt cihazýyla kaydederek kendini dinlemelisin çaldýðýn türküyü kayýttan dinlerken sözleriyle eþlik edersen sende nerede hata yaptýðýný kendinde anlayacaksýn türkünün þurasýnda uyumsuzluk oluyo söylerken diyeceksin ve ordaki eksiði düzelteceksin herþey gönlünce olsun güzel kardeþim ..

ankaraliunver
08.ubat.2013, 17:32
Saðolasýn Ablacým :) Tavsiyeleriniz Ýçin.

merttahta
11.Nisan.2013, 13:49
Saðol Kardeþim ;)

ankaraliunver
11.Nisan.2013, 20:21
Önmli Deðil

AHMET TURAN
11.Nisan.2013, 20:48
ÇALIÞMA GÜZEL OLMUÞ FAKAT PASKALA DÝKKAT SENKRON TUTTURAMIYOR KOLAY GELSÝN:D

hasan5835
12.Nisan.2013, 18:58
Güzel çalýyosun tebrikler.

ankaraliunver
13.Nisan.2013, 07:58
eyvallah Saðolasýn

sergeopol
05.Temmuz.2013, 14:21
güzel çalýyorsun kardeþim fakat senin baðlama da benim baðlama gibi ya kötü ya da akordun iyi deðil, sana tavsiyem þu olabilir ; bu eseri bol bol dinle süslemelerinde biraz sorun var gibi eseri dinleyerek kulak aþinasý olduðun zaman daha iyi süsleme yapabilirsin diye düþünüyorum, baþarýlarýnýn ve çalýþmalarýnýn devamýný dilerim...

cixstar06
12.Temmuz.2013, 19:24
Arkadaþlar Bende Bir Video Paylaþmak Ýstedim Baglamayý Çalan Ders Aldýgým Hocam. Ankara / Keçiören

http://www.youtube.com/watch?v=L3flLdYbuhI

66virus66
12.Temmuz.2013, 22:37
Biraz kendini geliþtirmelisin buda iyi kötü benim denemem bide bunu izle
http://www.youtube.com/watch?v=qkavr-dOVzY&feature=youtu.be

Emrecan58
13.Temmuz.2013, 09:00
virüs kardeþim bu senýn caldýgýn parcanýn notalarýný verebýlýrmýsýn

66virus66
13.Temmuz.2013, 10:56
Kulaktan çaltým solfej bölümüne yakýnda atarým.

Emrecan58
13.Temmuz.2013, 22:50
þimdiden teþekkürler

GedikSamet18
05.Mays.2014, 15:03
Türkünün Notalarýný Yazarsanýz Çok Memnun Olurum :)