PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : virtual baglama 2.0 aldým ama lisansý nereye girecem

veyselkarani
16.Ekim.2012, 14:37
yalnýz o adreste indir diye birþey yok,
bende demo sürümü indirdim ,belki lisans girince tam sürüm etkinleþir diye
ama o da lisans istemiyor

yardým

ilyas1990
16.Ekim.2012, 17:56
Kardeþim sitede iletiþim var adminle iletiþime geç yardýmcý olurlar sorun senle alakalý deðil.
Sen ödemeni yaptýysan dert etme sýkýntý olmaz.

kullanici641
16.Ekim.2012, 20:07
Lisanslar genelde üstde en saðdaki yardým falan yazan yerde girilir. oralara bakýn muhtemelen vardýr :)

mysol
06.Kasm.2012, 00:19
yalnýz o adreste indir diye birþey yok,
bende demo sürümü indirdim ,belki lisans girince tam sürüm etkinleþir diye
ama o da lisans istemiyor

yardým

ayný sorun bendede var lisans key istiyor sen yapabildinmi

tanium57
06.Kasm.2012, 20:05
slm þu programý buraya bi link koyalým full lisanslý herkes yararlansýn

ilyas1990
06.Kasm.2012, 20:12
slm þu programý buraya bi link koyalým full lisanslý herkes yararlansýn

Sitesinde makul bir fiyata satýlýyor korsana yeltenmeyelim zaten bulamazsýnýz.
Çünkü ben çok aradým baktým yok sonra da parayla aldým..

burak331101
07.Kasm.2012, 16:44
fiyatý nekadr

aynur61
07.Kasm.2012, 20:25
kardesim,parasini odediysen,sana meil yoluyla sifresi gelicekdir,bende ödedim,meil geldi sifresi var,sorunsuz kullaniyorum ama tafsiye etmem,bu sitede sahsen daha cok ogreniyorum,virtualbgalama okadar yardimci olmuyor bence

cawres0216
07.Kasm.2012, 23:10
slm dostum
problemin çözümü için sana yardýmcý olamayacaðým
ama problemini hal edersen lütfen banda bilgi ver
çünkü bende o dediðin siteye üye olmak istiyorum
hoþça dostça kal
lütfen haber et unutmaaaaaaa

Devran Yasin
07.Kasm.2012, 23:21
sorun ney ben hala anlamýþ deðilim resimde gösterdiðim gibi indirin programý kurun kurulum yaptýktan sonra program ilk açýlýþta sizden sizden isim ve lisans kodu isteyecek bu kadar

Devran Yasin
07.Kasm.2012, 23:24
birde arkadaþlar siteye üye olunmuyor bunuda belirtmek isterim
siteden bu program satýn alýnýyor satýn aldýktan sonra e-mail adresinize lisans kodunu ve programý indireceðiniz adres gönderiliyor bilgilerinize...

Devran Yasin
07.Kasm.2012, 23:27
demo sürümü indiren arkadaþlar için de bir açýklama yapmak istiyorum demo sürümüne lisans kodu girilmiyor sadece e-mail adresinize gelen linkteki sürüme lisans kodu giriliyor dikkat ettiyseniz demo sürümü 20 mb falan full sürüm 100 mb üzeri bilgilerinize....

mysol
07.Kasm.2012, 23:57

59 tl makulmu:D

admin
08.Kasm.2012, 09:12

Baglama ve Halk Mütigimiz icin hic birsey makul degil...bosverin para etmez nede olsa ikinci sinif insanlarin müzigi...
Iste müzigimiz ve baglamamiz dünya standartlarinda yer alamamissa suclusu biz kendimiziz yeterli degeri vermedigimizden...
Adim gibi eminimki facebook msn skype ve daha adini sayamadigim bir cok geyik sitesi ücretli olsa birak 59 u 159 uda verirdik....
Mysql emekcinin resmini profil resmi yapmissin emek ve emekcilige az daha sahip cik...belki ben veya benden öncekiler bir yere getiremedik müzigimizi ve baglamamizi ama umutlarimiz cabalarimiz yarinlarimiz icindi haydi bizi mahcup etmeyin...
Belki art niyetle dememiste ola bilirsin senden ziyade genel olarak yazmakta istedim diger arkadaslarda okusun diye sevgilerimle

ilyas1990
08.Kasm.2012, 14:59

valla gardaþ admin tenkit etmiþ lakin tez tez yarý yarýya indirim yapýyorlar.
Ben onu kastetmiþtim.

ekrem007
05.ubat.2013, 01:04
gecen 29 yazýyodu virtual baglam programý için bu gün 59 yazýyor anlamadým

Nihatt
11.Aralk.2015, 01:14
Arkadaslar ben bir saz programi gordum programin ismi VIRTUAL BAGLAMA satin almak istiyorum ama programi satin alamiyorum cunki erisilmiyor bilginize bu VIRTUAL BAGLAMA programini nereden satin alabilirim eger birileriniz bu programi kulaniyorsa ben satin almak istiyorum duyrunuza

poyraznl
15.Ocak.2016, 13:04
urun artik satistan kaldirildi ve sadece demo versiyonunu indirebildigimiz icin demo lisans sormuyor sadece verdigi imkanlar olanaginda kullanabiliyor indirenler tam versiyonu icin kisiye ozel gelen key girilmesi lazim. onu girecek yer cikmiyor demoda. Cok faydali bir program aslinda niye satistan kaldirmislar?

CEMALKURT
25.Ocak.2016, 10:06
hocam bende aldým bu ürünü aktivasyon göndermediler.2 hafta oldu. mesaj yazýyorum cevap ta yok ne yapmalýyým