PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MEVLANA ÇAKÝLARLÝ ÝÇÝN

ayata70
10.Nisan.2012, 19:59
http://www.dailymotion.com/video/xq19gw_mevlana_music
üstadým ben bukadar çalabildim umarým faydalý olur

üstadým faceden izle:D

cakillarli
10.Nisan.2012, 20:05
üstat video açýlmýyor bir sorun mu var

ayata70
10.Nisan.2012, 20:17
nasýl açýlmýyor yaw video iþleniyormuþ reis
ayrýca google ye ayata70 yazýpta tüm videolarýmý izleyebilrisin reis :))
:D

http://patinaj.net/ara/ayata70

cakillarli
10.Nisan.2012, 20:19
evet videonuz iþleniyor diyo bu arada peþinen teþekkür ediyorum daha izleyemedim ama eminimki süper biþey olmuþtur. dailymationdaki tüm videolara baktým

ayata70
10.Nisan.2012, 20:23
ne tüm videolara baktýnmý ?::amtörce birþeyler yaptýk iþte bir çoðu istek kayýtlarýydý yani çalýþýlmamýþ hemen webcamden çekilip paylaþýlmýþ videolar

cakillarli
10.Nisan.2012, 20:32
bu arada mevlanayý hala iþliyor site çökmüþ olmasýn

ayata70
10.Nisan.2012, 20:37
nasýl yani site nasýl çöker ki yeniden yüklerim olmazsa

cakillarli
10.Nisan.2012, 20:40
sende açýlýyomu bi kontrol etsen bende hala iþleniyor diyor diðer videolarýn gayet güzel izleniyor

ayata70
10.Nisan.2012, 20:46
yeniden yüklüyorum üstad bir daha bu sitede bir þey paylaþmayacaðým okadar arý gibi výzýrdayýp ukalalýk yapan adamlar varki yemin ediyorum nefret ettim.. hakkýný helal et bu son paylaþýmým olacak

cakillarli
10.Nisan.2012, 20:51
sakýn üstat yanlýþ bir karar bu. stede binlerce üyeden bahsediliyor, olabilir sen boþver ve paylaþýmlarýný esirgeme hakikaten güzel çalýyorsun bilgin de çok iyi faydalý olmak kadar güzel bir þey yok. canýný sýkan yorum olursa þikayet edersin her halde yönetim gereðini yapar

ayata70
10.Nisan.2012, 21:08
yok abi burda emeðe saygý yok biz ümit besenler salim akýnlar erol budanlar orhan esenler tüdanyalar ...bunlarla ayný sahnede durduk ayný sahnede yer aldýk ne üstad müzisyenlerin içinde feyiz almaya çalýþtýk belki iyi bir icracý olmayabilrim baðlamaya tekrar bu site sayesinde döndüm 10 yýl çalmadým 2010 da tekrar döndüm bilgi konusunda eksiklerimiz olsada müziði iyi bilenlerden feyiz aldýk halada almaya çalýþýyoruz dilimizn döndüðü bileðimizin yettiði kadar öðrendiklerimizi bilgilerimizi kimseden esirgemeden paylaþmaya çalýþýyoruz bir çok insan varki bildiðinin milyonda birini paylaþmak istemezz ferhat yekiner kankam ve baðlama üstadýr daha 10 gün önce ondan kanka þu hatasýz parçasýný çalmýþtýn onu müzik ve þan bölümünü çaldýðýn gibi notaya dökermisin zahmet olmazsa bana dediki hacý ben körüm ben saðýrým ben dilsizim bu baðlamayý böyle çalýyorum sende öyle çal dedi beni konsantrasyona davet etti bu da ayrý bir feyiz ama çaldýðý þekil eseri benimle paylaþmadý
iþte ustam ferhat yekiner

http://www.facebook.com/photo.php?v=3172815810509

cakillarli
10.Nisan.2012, 21:22
üstat hakikaten güzel çalmýþ bu arada bizide eskilere götürdün teþekkürler. sen daha iyi bilirsin ama iþte kimi iyi notist olabiliyor kimi notadan anlamýyor ama süper kulak oluyor. bizim de bir rehber öðretmenimiz vardý hiç bilmediði bir türküyü istesek te mýrýldan hele derdi ardýndan dört dörtlük çalardý. onun için ben gene söylemek istiyorum seni bu sitede görmek istiyorum. kararýný tekrar gözden geçir hem hani benim mevlana kýsa sap olsun vede yavaþ yavaþ sonrada olur acelesi yok bende transpozeli haliyle baya ilerlettim senden önce yüklerim ha haberin olsun..

ayata70
10.Nisan.2012, 21:43
reis faceden yüklemeye çalýþýyorum ikinci yüklememi kabul etmedi site

cakillarli
10.Nisan.2012, 21:59
okey canýn saðolsun bu arada bende biraz çalýþtým

ayata70
10.Nisan.2012, 22:20
usta faceden dinleyebilirsin sayfanýn ilk baþýnda link

mummum69
10.Nisan.2012, 22:35
Selamlar,

Paylaþým için teþekkürler.

cakillarli
10.Nisan.2012, 23:00
teþekkür ederim eline saðlýk güzel olmuþ. bende son rötuþlardayým birkaç güne kadar yüklerim sanýyorum senin deðerlendirmeni alacaðým.