PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir görüþte aþýk oldum(anlatýmý ve yavaþ çalýnýþý)

ayata70
26.Mart.2012, 23:26
http://www.dailymotion.com/video/xppejy_bir-goruyte-ayyk-oldum-solfej_music

selam bir arkadaþ istemiþ bende bu þarkýyý eskiden çalardým elimden geldiði kadar paylaþýma sundum umarým faydalý olur:claps:

baster
26.Mart.2012, 23:42
öncelikle ellerine saðlýk hacý abi... þu orhan þarkýlarýný ben çok çalmak istiyorum... mini solfejimsi lafýn çok hoþuma gitti :D solfeji yaparken notalarý söylesen olmaz mý abicim... birde sazýn bir bölümü görünmüyor oralarda hangi notalarý basýyosun bilmiyorum... son olarakta sazýn uzun sap galiba sesi çok hoþuma gitti... saðol...

ayata70
27.Mart.2012, 00:44
EVET OÐLUMLA YAÞIT 11 YAÞINDA

ayata70
27.Mart.2012, 00:46
GÖRMEDÝÐÝN BÖLÜM
ALT TEL RE DO SÝB2 LA
ORTA SOL FA MÝB2 RE :))

mummum69
27.Mart.2012, 10:48
Selamlar,

elinize saðlýk çok teþekkürler, ancak kendi adýma belirtmek isterim ki henüz bir Orhan Gencebay eserini çalýþacak kadar özgüvene sahip deðilim belki ileride denerim.

Sayýn ayata70,

1-)son solfej paylaþýmýnýza gönderdiðim iletide belirttiðim gibi mýzrap vuruþlarýný da görmek isterim.

2-) videoyu biraz daha geniþ açýyla çekebilirseniz mükemmel olacak

3-) Eserin sadece bir bölümünü icra etmiþsiniz, mümkünse tamamý bekliyorum.

Tekrar teþekkürler.

ayata70
27.Mart.2012, 15:24
arkadaþlar biliyorsunuz yazýlan tüm eserler iki bölümde icra edilir eserin giriþ bölümü ve þan yani müzik artý þandýr þimdi ben eserlerin müzik tabir ettiðimiz bölümünü çalýyorum bu yazýlan esere göre ilk dörtlük olur nakarat olur eserin yapýsýna göre deðiþir þan bölümüne gelrisek þan bölümü bir deryadýr eserin yapýsýnýn dýþýnda doðaçlama çok cevap verilebiri örneði bir görüþte aþýk oldum sana delice lasol fa mibe2 re olduðu gibi lado çýrpma sol la çýrpma fa sol çýrpam mib2 fa çýrma re mib2 çýrpma uzar gider...

3hakann3
02.Nisan.2012, 20:57
arkadaþlar bu parçanýn notalarýný dore mi þeklinde vere bilecek birileri varmý solfejden pek fazla biþey anlaþýlmýyor göründüðü gibi

3hakann3
18.Mays.2012, 21:05
arkadaþlar bu parçanýn notalarýný dore mi þeklinde vere bilecek birileri varmý

msariyildiz
19.Mays.2012, 11:21
eline saðlýk güzel solfej...

osman66
27.Austos.2012, 01:35
cok güzel olmus elline saglik

ssefatabak
27.Austos.2012, 10:52
Ellerine saðlýk hacý abi orhan babanýn eserleri çok güzel ve bir o kadar da zor yarým yamalak olsada çalmaya çalýþýyorum :) ellerin dert görmesin..

soundking
11.Ekim.2012, 12:34
tskler emeginize saglik guzelbir paylasim olmus