PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüreðimi al aþkýný ver ey sevgili….DERYA DEMÝR

xelodo
23.Aralk.2011, 23:46
Yüreðimi al aþkýný ver ey sevgili….

Al yüreðim kadar dolu tüm saatlerimi sensizlikte baktýðým her yeri al yüreðimin karlarýný eriten kýþ güneþini benden baþka sana bakan tüm gözleri al ve her gece baþýmý yastýðýma koyduðumda sensiz býraktýðýn beni de al…

Bende býraktýklarýnla kal.

Senden baþka sýðýnacak bir senim yokken senden baþka sýmsýký sarýlacak baþka ellerde yokken satýþa çýkardýðým yüreðimi al.

Sevdana karþýlýk al ruhuma karþýlýk al gönlümün senli sensiz geçen her vaktini al,beyaz düþlerimi,ürkek kalbimi,býraktýðýn hüzün dolu gözlerimi al

Sana benden baþka bakacak tüm gözleri,yüreðimin ateþini,soframýn tadýný,sessiz ve ýssýz karanlýk gecelerimi al.

Hücrelerime yayýlan sevda ateþini al kördüðüm olan ruhumu al.

Dipsiz kuyularýn dibinde kaybolan beni,yasak düþlerimin içinde kaybettiðim seni ýþýltý dolu gözlerine benden baþka bakan herkesi al.

Okuyorsun þu an okudukça yeter diyorsun yetmemeli sevgili seni anlatmak seni yaþamak yetmemeli iki satýra…

Seni seninle yaþamak baþka seninle sensizliði yaþamak bambaþka,senden uzakta kalmak daha da baþka

Þimdi uzakta yaþanmýþ hayaller yerine gerçek tadýnda gerçeðim adýnda sevdasýný sözlerimle yazýp özümde sakladýðým sevgili

Sensiz ne sevda seviniyor nede vedalar üzülebiliyor.

Sensiz ne seven sevebiliyor nede sevilen sevildiðini biliyor sensiz sözlerim sadece boþluðum oluyor sensiz kalemin kaðýda dökülmüyor kaç kez sakladým gözyaþlarýmý kirpiklerimden kaç kez eledim yüreðimi özlemlerinden hasretinle umutlar içinde sevdaya sürgün eyledim.

Ýþte þu an sana ait tüm kelimeleri susturabýlsem bilesin ki sadece senden bilesin ki sadece senin özleminden..bilesin ki sensiz býraktýðýn benden

Þimdi sende uzakta seninleyim sevgili….senden uzakta kalan sensiz beni de yanýna al…

Derya Demir

pinarakar
23.Aralk.2011, 23:50
Cok cok guzel olmus
Derya abla, Ellerine Saglik.

xelodo
23.Aralk.2011, 23:55
Teþekkürler caným benim sanýrým okuyan gözler daha da güzel sevgiler SÝVAS DAN....