PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Düzenli Çalýþma..!!

Cyber
05.Austos.2011, 22:35
Merhaba Arkadaþlar:

Uzun sap saz çalýyorum bana uygun video ve notalar lazým..

Fidaydayý çok çalmak istiyorum çalýyorum ama bir yerde eksik kalýyor bana yardým edebilecek var mý? Nota'ya bakýyorum bir þey anlamýyorum..

Net'e çaldýðým ses kayýtýný gönderirim..

Arkadaþlar video gönderdim ;)

http://www.izlesene.com/video/0608201101400h00m00s-00h00m33s/4258835

justaspike
05.Austos.2011, 22:55
Sitede uzun sap ile ilgili video solfej video paylasýmý bi ramazan abimin var bi bnm var oda biraz ileri düzeyde oldu herhalde pek yorum alamadým.
hüdayda kolay bi parca deildir parmaklarýn ve mýzrabýn hazýrmý inanýyomusun hüdayda parcasýna?

Cyber
06.Austos.2011, 01:31
Sitede uzun sap ile ilgili video solfej video paylasýmý bi ramazan abimin var bi bnm var oda biraz ileri düzeyde oldu herhalde pek yorum alamadým.
hüdayda kolay bi parca deildir parmaklarýn ve mýzrabýn hazýrmý inanýyomusun hüdayda parcasýna?

Ben saza yeni baþlamýyorum daha önceden de çalýyordum kaçýrdýðým perde yerini arýyorum..

emo338
11.Austos.2011, 14:44
fidayda yani hüdayda bir çok düzende çalýnabilir baðlama düzeninde (kýsa sap) de calabilirsin kaea düzende de lakiiiin iþin orjinali hüdayda düzenidir tadý bir baþka oluyor bu düzende alt tel la orta tel re üst telde re oluyor yani sadece ust teli orta telin boþ haline cekýyorsun bence býraz araþtýr bo sourunun üstesinden gelmen bu konuyu kendine sorun etmekle baþlar sana hazýr video çeksem hadi baþarýrsýn fýdaydayý peki misket , ankara divan ayaklarý , çiçek daðý gibi eserlerde yine video diye aranmaya baþlarsýn en iyisi araþtýrmaktýr bu sürec ýcersýnde elbette fýkýr alýs verýsýnde bulunabýlýrýz özele mesaj atabilirsin... unutma MUTLAKA BAÞARACAKSIN AMA MUTLAKA .... KOLAY GELSIN